برگزاری استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی

برگزاری استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا

برگزاری استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی

تهران - ایرنا - استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی از 17 تا 19 آذرماه با حضور نخبگان رشته های محیط زیست، گرافیک، کامپیوتر و ارتباطات در سازمان حفاظت محیط زیست برگزارمی شود.

کد خبر: 82317956 | تاریخ خبر: 02/09/1395 - 14:17

startup-weekend

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، سرپرست دفتر پژوهش و فناوری های سازمان حفاظت محیط ‌زیست گفت: استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی با همکاری این سازمان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با هدف کارآفرینی و توسعه رسانه های محیط زیستی برگزار می شود.
صدر الدین علیپور درباره برگزاری استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی اظهار کرد
: شتاب دهنده یا استارت آپ ویکند یک رویداد آموزشی تجربی است که طی سه روز متوالی برگزار می ‌شود، در این رویداد شرکت کنندگان از گروه هایی مانند برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند، شرکت کنندگان طی این رویداد با آخرین روش های تجاری سازی اختراعات و نوآوری ها آشنا خواهند شد.
وی ادامه داد: شرکت تمامی علاقمندان به ایجاد کسب و کار سبز با هدف حفظ محیط زیست و توسعه اطلاع رسانی در این برنامه بدون مانع است.
مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست خاطر نشان کرد: همراه با این رویداد دو کارگاه آماده سازی و آموزشی در زمینه رسانه‌ های محیط زیستی و مشاغل سبز در روزهای 13 و 15 آذر برگزار می شود و در پایان دوره شرکت کنندگان در کارگاه ها و رویداد گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.
به گفته علیپور آخرین مهلت ثبت نام در این رویداد 8 آذرماه است.
علمی 9014**1440
دریافت کننده: کیمیا عبدالله پور** انتشار: گلشن

 

نظرات کاربران

Captcha