ابزاربر
ابزاربر

به نام خدا

پرتال ابزاربر (درباره ما)

آسان سازی را می توان مهمترین هدف انسان امروز دانست که یکی از بهترین راههای آن نیز استفاده از اینترنت و فضای مجازی است. استفاده درست و به جا از این امکان می تواند بسیاری از امور روزمره جوامع شلوغ و پر رفت و آمد امروزه را سامان بخشد و راه رسیدن به اهدافمان را کوتاه نماید. در هر شبانه روز با بسیاری از امور شاید به ظاهر کوچک روبرو هستیم که می تواند میزان زیادی از وقت و انرژی و سرمایه ما را به خود اختصاص دهد. درحالی که در اغلب موارد کمبود یک امکان ساده باعث این همه زیان می شود. به معنای ساده تر اگر ما بدانیم در اطرافمان چه امکانات و پتانسیل هایی وجود دارد می توانیم با کمترین زمان و در نهایت آرامش به هدف خود برسیم بی آنکه وقت و هزینه زیادی از دست داده باشیم. برای همه ما پیش آمده که در یک روز جمعه با مشکلی فنی در محل زندگی روبرو شده باشیم. در اینگونه مواقع بی آنکه آدرس درستی داشته باشیم تمام سطح شهر را برای یافتن فردی متخصص و کاربلد زیر پا می گذاریم و شاید به نتیجه دلخواه هم نرسیم.

مشکلاتی از این دست که کم هم نیستند ما را بر آن داشت تا با طراحی و راه اندازی پرتال ابزاربر گامی مهم و موثر در جهت سامان بخشیدن به امور فنی و تخصصی برداریم. که نتیجه آن پس از دو سال تحقیق و بررسی پرتال ابزاربر شد که اینک به یاری خداوند در اختیار شما هموطنان قرار دارد.

درباره پرتال ابزاربر (متخصصین و افراد کاربلد)

این مجموعه جامع ترین مرکز ثبت اطلاعات افراد متخصص و کاربلد است که علاوه بر افزایش درآمد برای این افراد در ایجاد حس آرامش در بین افراد جامعه نیز موثر است.

در پرتال ابزاربر هر فرد که خود را در زمینه های فنی و ساختمانی متخصص می داند می تواند با ثبت نام و درج مشخصات و سوابق کاری، زمینه معرفی هر چه بهتر خود را فراهم آورد و از سوی دیگر تمامی مردم می توانند بسته به استان، شهر و منطقه زندگی یا کار خود فرد مورد نیاز را شناسایی و ضمن برقراری ارتباط مستقیم با ایشان سفارش و خدمت مورد نیاز را تعریف و رفع نیاز نمایند.

دسترسی آسان، سریع و شبانه روزی به کلیه امور فنی و تخصصی از اصلی ترین اصولی است که این مجموعه به آن پایبند است و بر خود می بالد که با دستیابی به این اهداف می تواند تاثیر بسزایی در ایجاد آرامش و کم نمودن دغدغه در افراد و بطور کلی جامعه داشته باشد.

از دیگر مزایای این پرتال افزایش درآمد برای متخصصین و کاربلد ها، آسودگی خاطر برای کسانی که بطور طبیعی با مسائل و مشکلاتی در محل کار یا زندگی مواجه اند و کم شدن هزینه تبلیغات برای مشاغل است، که به تبع آن صرفه جویی در مصرف کاغذ و بهداشت محیط نیز حاصل می گردد.

درباره پرتال ابزاربر (اجاره ابزار)

کمی جا، گرانی وسایل و ابزارهای فنی و تخصصی، نداشتن تداوم در استفاده از ابزار دلایلی است که باعث می شوند تا ما ابزار مورد نیاز خودمان را تهیه نکنیم و کاملاً هم درست است. چرا که گاهی از یک ابزار بخصوص تنها یک بار در سال و حتی یک بار در چند سال استفاده می شود. از سوی دیگر نداشتن یک ابزار می تواند باعث عقب افتادن کار شود و گاهاً اموری وجود دارد که فرد توان انجام آن را دارد اما لوازم کافی و ضروری را ندارد و تهیه آن نیز اقتصادی نیست. از این روی ایده پردازان پرتال ابزاربر بر آن شدند تا با طراحی فضایی مناسب برای اجاره ابزار مسیری را فراهم سازند که هم برای دارنده ابزار مفید باشد و هم برای کسی که به آن ابزار نیاز دارد راه کاری بوجود آورد. به این ترتیب بسیاری از افراد که ابزارهای مختلفی را تهیه کرده اند و سالها از آنها نگهداری می کنند می توانند از این امکان کسب درآمد نموده و افرادی هم که برای مدتی محدود به آن ابزار نیاز دارند، نیازشان مرتفع گردد.

شما به عنوان متخصص و یا کاربر در محیطی برنامه ریزی شده دارای حق انتخاب در تمامی زمینه ها هستید و می توانید از پیشنهادات ارائه شده بسته به موقعیت جغرافیایی و خدمتی که خواهان آنید، بهترین ها را گزینش کرده و ارتباط برقرار نمایید. خرسندیم که بگوییم غالب کسانی که به ابزار بر مراجعه می نمایند نه تنها خریدار خدمات هستند بلکه خودشان ارائه دهنده خدمتی هستند که می تواند جذابیت این سایت را دو چندان نماید.

پرتال ابزاربر محیطی مطمئن برای ارتقاء سطح علمی و آگاهی عمومی در زمینه های خدماتی، فنی، مهندسی و تخصصی است. ابزار بر با ارائه به روز ترین مطالب آموزشی در غالب مقاله، عکس و فیلم شما را با دنیای گسترده ای از فنون و ادوات و ابزار آشنا خواهد نمود.

با پرتال ابزار بر دیگر نگران انجام امور خرد و کلان منزل و محل کار خود نخواهید بود. چرا که تمامی این خدمات در نزدیکی شماست و شما می توانید به راحتی انتخاب گر باشد.

درباره پرتال ابزاربر (فروشگاه)

در کنار خدمات ارائه شده در این سایت شما می توانید ابزار های مورد نیاز خود را نیز خریداری نمایید. در بخش فروشگاه شما می توانید از بین ابزارهای مختلف با برندهای شناخته شده و قیمت مناسب انتخاب خود را انجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.